Lustro w klasycznej czarnej ramie

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 138
 • Dostępność: Jest Jest
  Czas realizacji: 20 - 30 dni roboczych

Lustro w czarnej ramie na wymiar

Rama lustra jest wykonana z litego, sezonowanego i suszonego drewna. Rama lustra jest łączona w stanie surowym, a dopiero potem szlifowana i malowana wielowarstwowo czarną emalią, matową lub w wysokim połysku. Ramy wykonane w ten sposób posiadają zamknięte łączenia na rogach, dzięki temu nie ma w nich nieestetycznie wyglądających łączeń na rogach, które powstają gdy tnie się gotową listwę. Szczególnie dużo uwagi jest poświęcone ilości warstw farby by osiągnąć odpowiednio głęboki połysk i głębię koloru. Rama lustra ma klasyczny, głęboki i bardzo efektowny profil listwy. Całość jest wykonana z wielką dokładnością, powierzchnia ramy jest dopracowana w każdym szczególe. Piękne i trwałe lustro w czarnej ramie, które będzie ozdobą każdego pomieszczenia, w którym będzie wisiało.

Do salonu i do łazienki

Lustro w czarnej ramie, może być powieszone w łazience lub przedpokoju czy nawet w salonie w zależności od jego rozmiaru. Oprócz koloru czarnego można też je zamówić w ramie z innym kolorem, wystarczy podać numer katalogowy koloru farby np. NCS lub RAL. Za wybór innego koloru ramy lustra nie jest pobierana żadna dodatkowa opłata.

Opis lustra

 • wykończenie - rama lustra malowana błyszczącą lub matową emalią w kolorze czarnym lub innym do wyboru
 • szerokość listwy - 75 mm.
 • głębokość listwy - 40 mm.
 • lite drewno
 • lustro kryształowe 4mm lub 5mm grubości clearvision
 • zaczepy z kołkami montażowymi będą zamontowane w pozycji do wyboru po zakupie- pion lub poziom

Lustro na wymiar

Rama lustra jest wykonywana na zamówienie, dlatego może być ona dokładnie takiego wymiaru jaki pasuje do miejsca w którym będzie wisiało. Jeżeli rozmiar którego potrzebujecie nie znajduje się na liście, proszę o kontakt telefoniczny bądź przez formularz ''zapytaj o dostępność'', potrzebny rozmiar będzie dodany do listy na zamówienie.

Gwarancja jakości i bezpieczeństwo przesyłki

Jesteśmy dumni z tego że nasze ramy są wykonywane ręcznie, wkładamy wiele wysiłku w to aby były one wykonane z należytą dbałością o szczegóły. W trosce o długotrwałość używamy tylko pełnowartościowych, najlepszych materiałów przy produkcji. Lustra na czas transportu są bardzo dobrze zabezpieczone w skrzyni drewnianej, dodatkowo przesyłka jest ubezpieczona.

 

Lustro kryształowe z fazą 25 mm.

Za dodatkową opłatą dostępne jest lustro fazowane o szerokości fazy do 25mm.