Producent ram do obrazów i luster

Produkcją ram do obrazów i luster w ramach zajmuję się od roku 2000

Przez pierwszych 10 lat w Wielkiej Brytanii - w Londynie gdzie rozpocząłem współpracę z artystami, projektantami wnętrz, oraz galeriami sztuk pięknych.

W ciągu tego czasu wyniesione doświadczenie oraz zbudowanie zaufania w relacjach z klientami pozwoliło mi na rozwinięcie unikalnej oferty produkcyjnej niedostępnej nigdzie indziej. W skład, której wchodzi kilkaset kształtów profili listew, które mogą być wykańczane na wiele różnych sposobów.  

Technika, której używam przy produkcji ram do obrazów jak i luster w ramach- złocenie na wodę jest bardzo pracochłonna i wymagająca dokładności, czystości oraz zręczności.

Starannie selekcjonowane surowce jak sezonowane drewno, węglany wapnia, naturalne glinki, metale szlachetne jak złoto, srebro, platyna lub tez palladium, a skończywszy na najnowszej generacji lakierach, oraz kontrola jakości na każdym etapie produkcji gwarantują niezmienną jakość produktu przez wiele lat użytkowania.

Więcej o mnie w prasie https://angora24.pl/tag/karol-milewski 

 


Ramy do obrazów producent

Ramy do obrazów to wyrób artystyczny i element kompozycji obrazu, który podkreśla dany kadr i wyznacza granicę obrazu. Dobrze wykonane ramy stabilizują płaszczyznę, zabezpieczają krawędzie obrazu i stanowią barierę ochronną dla warstwy malarskiej. Mają duży wpływ na odbiór dzieła i nadają mu niezwykłego charakteru. Szukasz producenta ram do obrazów? Jesteś w doskonałym miejscu! Oferuję ramy do obrazu ręcznie przeze mnie wykonywane z wysokiej jakości materiałów, tj. sezonowego drewna, kolorowych lakierów, płatków złota i wody pozłotniczej. Prace nad tworzeniem tych artystycznych elementów obrazu rozpoczynam od wykorzystania surowego drewna, specjalnej listwy na ramę, którą tnę do wymiaru jeszcze w stanie surowym, a następnie maluje kilku warstwowym tradycyjnym podkładem malarskim. Te poszczególne etapy pozwalają mi stworzyć ramę na wymiar doskonale pasującą do oprawy każdego obrazu. Wszystkie ramy, które produkuję, są przeze mnie złocone na wielobarwnych podkładach z naturalnych glinek. Wykorzystuje do tego kilka odcieni prawdziwego złota, srebra, platyny, a także palladu, który potem może być przetarty, by uzyskać wiele innych pięknych kolorów i odcieni. W porównaniu do często spotykanych ram do obrazów wykończonych szlag metalem, metale szlachetne można nabłyszczać, a więc polerować agatem. W ten sposób uzyskana powierzchnia jest w stanie zachować swoje wysokie walory estetyczne i połysk przez wiele lat. W ofercie mojego sklepu znajdziesz również ramki na zdjęcia wykonywane na wymiar oraz personalizowane (dostosowane kolorystycznie do indywidualnych oczekiwań i preferencji). Moją pracę rozpoczynam od surowego i naturalnego drewna, dlatego mogę wykonać dokładnie to, czego potrzebujesz. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą ramy do obrazów (zobacz też: biała rama do obrazu). Masz pytania? Zadzwoń! Jesteśmy też producentem ram do luster.

 

Ramy do luster producent

Pierwsze lustra tworzone były w formie polerowanego kamienia. Następnie miejsce kamienia zajął metal. W X wieku pojawiły się lustra wykonywane ze szkła powleczonego cienką warstwą stopu metalu. Do przełomu w ich produkcji doprowadzili Wenecjanie i Francuzi. Aktualnie to już nie tylko przedmiot służący do przeglądania się, ale również element dekoracyjny wnętrz. Można idealnie dopasować go do konkretnego stylu pomieszczenia, dzięki ozdobnej i estetycznej ramie. Do stylu skandynawskiego idealnie pasować będzie lustro w obramowaniu drewnianym. Wyraziste, ciężkie i bogato rzeźbione drewniane ramy to doskonałe rozwiązanie do ponadczasowych, klasycznych wnętrz. Zdobione złotem lub srebrem ramy sprawdzą się natomiast do wnętrz w stylu glamour. Szukasz producenta ram do luster? Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą! Wykonuję lustro w ramie na wymiar: dekoracyjne, glamour, klasyczne, łazienkowe, do przedpokoju i do salonu. Każdą ramę do lustra wykonuję sam od podstaw, z uwagi na co możliwe jest zamówienie całkowicie dowolnych połączeń kolorystycznych wykończenia ramy lustra z dowolnym kształtem listwy, jaki można znaleźć w sklepie. Zarówno rodzaj, jak i materiał, z którego wykonana jest rama lustra, powinny nawiązywać do otoczenia i idealnie zgrywać się z kolorami, materiałami, meblami i akcesoriami. Ramy do luster, które wykonuje na wymiar, mogę dowolnie dostosować kolorystycznie do Twoich indywidualnych potrzeb, preferencji i oczekiwań. Moim celem jest to, by jakość wykonywania moich ram do luster była wysoka, a wzornictwo unikalne. Zawsze do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Moją ofertę kieruję do osób zainteresowanych kupnem niebanalnego, estetycznego lustra z ramą, a także do artystów i projektantów wnętrz, którzy chcą oprawić lustro w ramę, która będzie dopełnieniem całości (zobacz też: lustro w białej ramie). Zapraszam do kontaktu!