Gdzie można oprawić obraz czy lustro w ramę na wymiar?

17-03-2022

Estetyczne wykończenie domu polega na odpowiednim doborze dodatków, układających się w spójną całość, dlatego zapewniam indywidualne podejście do każdego klienta, dzięki czemu Wasze wnętrza zyskają niesamowitego charakteru.

Zajmuję się oprawianiem luster i obrazów w ramy własnoręcznie robione na wymiar, a jak wiadomo kompozycja zamknięta wystroju wnętrza daje poczucie spokoju i bezpieczeństwa.


W moim sklepie znajdziecie zdjęcia ram oraz ceny, a także opis każdego wykonania. Dzięki ręcznemu wykonaniu rama lustra czy obrazu może być w dowolnej kolorystyce oraz zdobieniu.


Klasyczne, pięknie połyskujące lakierowane ramy nie będą odwracały uwagi od ich zawartości, więc najlepiej sprawdzą się przy większych wymiarach luster, które zwykle umieszczamy w przedpokoju, by obejrzeć się przed wyjściem. Natomiast ramy złocone prawdziwym złotem płatkowym będą przyciągać wzrok, więc mogą być ozdobą wraz z niedużymi lustrami w salonie lub w korytarzu. Jeśli jednak rama do obrazu na wymiar, który jest unikatowy, nie powinna przykuwać za bardzo uwagi, to proponuję ramy drewniane częściowo pozłacane białym złotem i przetarte z dodatkiem lekkiej patyny. To tylko nieliczne możliwości robionych przeze mnie opraw, ponieważ tak naprawdę nic nie ogranicza ich wykorzystania.
Moja praca nad zamówieniem zaczyna się doborem drewna i dopasowaniem go do wymiarów, następnie zajmuję się obróbką surowego drewna, by nadać mu odpowiedni kształt oraz fakturę. Dzięki temu krokowi wszystkie nakładane kolejno warstwy kolorystyczne dobrze i trwale połączą się z materiałem. Po tych zabiegach przychodzi czas na kolor oraz inne zdobienia. Wykorzystywane przeze mnie lustra robione na wymiar to tak zwane lustra kryształowe, które są wykonane z oczyszczonego szkła, przez co są dużo bardziej trwałe, więc zakup oprawionego lustra w moim sklepie to gwarancja długotrwałego użytkowania.

Każde zamówienie to dla mnie wyzwanie i jednocześnie przyjemność, więc podejmę się stworzenia ramy na wymiar nawet o najbardziej niewyobrażalnych wymaganiach.