Lustro w czarnej ramie - dowolny wymiar

15-11-2021

Lustro to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia i wystroju każdego domu, mieszkania, a także obiektów komercyjnych i użyteczności publicznej.

Dobre lustro powinno wyróżniać się wysoką jakością wykonania i zastosowanych materiałów i być na tyle duże, by mogło ułatwiać codzienną pielęgnację oraz dbanie o higienę. Jednym z atrakcyjnych i chętnie wybieranych luster jest lustro w czarnej ramie, które pasuje niemalże do każdego stylu wnętrzarskiego i daje wiele możliwości personalizacji jego aranżacji.

Nie tylko pięknie się prezentuje, ale również jest niezwykle funkcjonalne.

Szukasz lustra w czarnej oprawie? Sprawdź nasze lustra od Karola Milewskiego!

Oferujemy lustra w czarnej oprawie, które doskonale pasować będą do stylu glamour, nowoczesnym, art deco i nie tylko! To element dekoracyjny, który doskonale sprawdzi się w takich pomieszczeniach, jak: salon, gabinet, korytarz, łazienka, czy sypialnia. Zarówno samo lustro, jak i jego rama są odporne na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych, w tym parę wodną. Wyróżnia się szklistym połyskiem ramy oraz doskonałą jakością szkła, czym wyróżnia się na tle innych luster na rynku.

Lustro w czarnej oprawie od Karola Milewskiego wyróżnia się charakterystycznym sposobem wykonania. Specjalna listwa łączona jest w stanie surowym, a następnie malowana wielowarstwowo, szlifowana i jeszcze raz malowana emalią o wysokim połysku. Aby uzyskać efekt doskonałego połysku, na koniec jest ręcznie polerowana. Rama wykonywana jest z wielką dokładnością, natomiast jej powierzchnia dopracowywana jest w najmniejszych szczegółach.

Zapraszam do kontaktu! Masz jakiekolwiek pytania? Zadzwoń!